Gönüllü   »   Çocuklarımızdan..

Cocuklarımızdan

Serdem

The first time I came I loved the teacher, the Foundation and all the friends I could know. From my teacher, I learned a lot of new things. I loved the people I met here. My mother use to come to the music course and this way I met a lot of people.

Armin Taş

Başak benim hayatıma yeni bir hayal kattı.

Serdem

Ben ilk geldiğimde hocamı çok sevdim, vakfı da çok sevdim ve burada arkadaşlarım oldu. Hocam bana çok şey öğretti. Ben buradaki insanları çok sevdim. Benim annem burada müzik kursuna geliyor ve ben birçok insanla tanıştım.

Bahadır

Buraya ilk geldiğimde çok heyecanlıydım. Burayı çok sevdim. Çok zorlanmadım, genellikle annem bana yardım etti. Arkadaşlarımı ve hocamı çok sevdim. BURADA ÇOK TANIDIĞIM VAR!

Seher E.

Başak benim için çok önemlidir. Örneğin hocalar bana çok güzel ders anlatıyorlar. Resim çiziyoruz. İngilizce öğreniyoruz. Ben Başak'ı çok sevdim. Buradaki insanlar benim için çok önemliler.

Berivan G.

Burası çok iyi ve çok eğleniyoruz. Ve burayı seviyoruz. Bazen burada sinirleniyoruz ama biz burayı çok ama çok seviyoruz.

Baran

Biz burada resim, maske yapıyoruz. Şakalar yapıyoruz, oyun oynuyoruz. Eğleniyoruz, arkadaşlarımız oluyor. Füzeler ve araba yapıyoruz.

Hasret

Önceden çok utangaç ve pasif biriydim. Buraya geldikten sonra bir çok şeyi aştım.

Dicle A.

Okul bize sadece bilgi verirken, vakıf bilgiyi, eğlenceyi ve kültürü öğretiyor.

Dicle

“Buraya geldiğimde çok küçüktüm. Ellerim, ayaklarım küçücüktü. Ama şimdi ondört yaşındayım. Doğum yerim İstanbul, çocukluğumun yeri Başak...

1