Gönüllümüz Olun
Serdem
The first time I came I loved the teacher, the Foundation and all the friends I could know. From my...
Etkinlik Takvimi
19.3.2018 Tarihindeki Etkinliklerimiz
Duyurular
Anma Etkinliği
Kanser hastalığı nedeni ile 3 Şubat’ta yaşamını yitiren Başak Kültür ve Sanat Vakfı kurucusu ve başkanı Şahhanım Kanat için vakıf binasında geçtiğimiz Pazar günü bir anma etkinliği düzenlendi.
Haberler
Vakfımızın Kurucu Başkanı Şahhanım ŞAHİN KANAT'ı Kaybettik...
Vakfımızın kurucu başkanı Şahhanım ŞAHİN KANAT'ı kaybettik. 4 Şubat pazar günü saat 14.00'de  İçerenköy Pir Sultan Cemevi'nden, öğlen namazından sonra kaldırılacak. Başıbüyük Mezarlığından sonsuzluğa uğurlanacaktır.
III. HELİN BAŞAK SANAT FESTİVALİ GERÇEKLEŞTİ!
Başak kültür ve sanat vakfının geleneksel olarak düzenlediği Helin Başak Sanat Festivali’nin üçüncüsü 9-10 Eylül 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti.
Güncel Projeler
Çocuklar için İnsan Hakları ve Sinema Projesi
Başak Kültür ve Sanat Vakfı’nın, Van Barosu ve Hollandalı sivil toplum kuruluşu DW-RS Producties ortaklığında gerçekleştirdiği, Sivil Toplum Diyalogu Programı kapsamında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından fonlanan “Çocuklar için İnsan Hakları ve Sinema Projesi” Soma etkinlikleri 25-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. - See more at: http://www.medyatava.com/haber/cocuklar-amerikali-yonetmenle-somada-film-cekti_123774#sthash.qLt5FYOh.dpuf